Září 2013

1. kapitola - 2. část

29. září 2013 v 16:12 | Ronny ツ
Když dojedla tyčinku, odklopila kryt mobilního telefonu
a v dostatečném předstihu si objednala hovězí s brokolicí.
Přidala do kroku a mechanicky zaznamenávala důvěrně
známé, ponuré orientační body. V tomhle úseku ulice sídlí
jen bary a noční podniky se striptýzem tu a tam prostřídané
tetovacím salonem. Stravovací zařízení reprezentuje čínské
bistro a mexické občerstvení. Ostatní budovy, které ve

1. kapitola - 1. část

29. září 2013 v 16:12 | Ronny ツ
Darius se rozhlédl po nočním klubu a lhostejně
zaznamenal hemžení polonahých těl na tanečním
parketu. Ten večer bylo U Řvouna nabito: dívkám v
kožených oděvech obstarávali společnost mladíci, kteří se
tváří a vypadají jako zdatní absolventi kurzu násilné
kriminální činnosti pro pokročilé.

Úvod - 10 - Znovuzrozený milenec

29. září 2013 v 15:57 | Ronny ツ
Tohrment kdysi býval slavný bojovník a neohrožený vůdce elity upířích bojovníků zvané Bratrstvo černé dýky. Pak se stala tragická událost, která jej zlomila. Po smrti jeho shellan se z něj stal jen pouhý stín, Tohra, kterého bratři znali. Beznadějně zoufalého, vyhublého a zdeptaného jej našel padlý anděl a rozhodl se, že ho přivede zpátky bratrům. Padlí andělé ovšem sledují pouze vlastní cíle... Bratrstvo pomůže Tohrovi z nejhoršího a on se velice pomalu vrací zpět na osudem předurčenou cestu hrdého upířího bojovníka. Vrhá se do boje a spolu s bratry pokračuje ve válce s bezduchými. Ale stane se další nečekaná věc. Začnou se mu zdát sny a jsou to pravé noční můry. V hrůzných scénářích vidí Tohr svou zemřelou družku, jež trpí v zajetí v podivném studeném vězení jakési země - nezemě. Nejprve mu sny dávají naději, že by milovanou shellan mohl získat zpět a žádá o pomoc padlého anděla. Odpověď na naději i prosbu je o to víc zdrcující. Tohrment se má naučit milovat jinou a jen tak osvobodí družku a vrátí své i její duši mír. Tohr ví, že není schopen milovat jinou ženu. Znamená to, že jak on, tak jeho shellan jsou odsouzeni k věčnému utrpení. Pak se ale nečekaně objeví žena s temnou minulostí a Tohr si neví se svými city rady. Vypadá to, že nic nebude jako dřív...

Úvod - 9 - Milenka pout zbavená

29. září 2013 v 15:45 | Ronny ツ
Payne, dvojče Vishouse, je utkána ze stejně temné látky válečníků jako její bratr. Pro bojovnici od přírody a černouu ovci, co se týká běžného chování Vyvolených, není místo ani na Druhé Straně ani v přední válečné linii. Když trpí ochromujícím zraněním, lidský chirurg, doktor Manuel Manello je povolán, aby jí pomohl jak jen on může a brzy je vtažen do jejího tejemného a nebezpečného světa. Ačkoli nikdy předtím nevěřil v bytosti, které vycházejí v noci, jako upíry, je více než ochotný nechat se svést touhle mocnou ženou, která si získá jeho tělo i duši. Když ti dva najdou více než jen erotické propojení, životy člověka a upírky se srazí.. a Payne dostihne staletí starý hřích, který vystaví ji i její lásku v smrtící ohrožení.

Úvod - 8 - Milenec jen můj

29. září 2013 v 15:38 | Ronny ツ
V temných zákoutích Caldwellu se odehrává válka jako žádná jiná. Rozprostírá se v něm krvavé bitevní pole, kde proti sobě stojí Bratrstvo černé dýky a jejich úhlavní nepřátelé. John Matthew během svého života urazil dlouhou cestu a i přesto, že byl vychován lidmi, jeho upíří podstata se vydrala napovrch. Poté, co si ho Bratrstvo vzalo k sobě, nikdo netušil, jaká je jeho minulost nebo pravá identita. Je to tak, mrtvý bratr Darius se vrátil zpátky v jiném těle i s jiným osudem, který má naplnit. A kvůli osobní mstě ho válka vžene přímo do jejího srdce a on se bude muset postavit největšímu zlu. Xhex je napůl symphath a taky nájemou vražedkyní, která už kradnou dobu odolává poutu, které je mezi ní a Johnem. To, že už jeden její milenec kvůli ní propadl šílenství jí zabraňuje se s Johnem více sblížit. Osud je ale krutými cestami svede opět dohromady. A oba zjistí, že lásce, stejně jako osudu, se nevyhnou.

Úvod - 7 - Pomstěný milenec

29. září 2013 v 15:27 | Ronny ツ
Caldwell je už dlouho bitevním polem pro upíry a jejich úhlavní nepřátele - Vyhlazovací společnost. Je to také místo, kde si Rehvenge slušně vydělává jako drogový král a vlastní věhlasně známý klub pro boháče ZeroSum. Jeho drsná reputace je přesným důvodem, proč je požádán, aby zavraždil Wratha - Slepého krále a vůdce Bratrstva černé dýky. Rehvenge si bždy držel od Bratrstva odstup i přesto, že jeho sestra je vdaná za jednoho člena - Zsadista. A protože je napůl symphath, odhalení tohoto tajemství může mít nedozírné následky. Jeho jediným světlem a nadějí je sympatická upírka Ehlena, která je nedotčená vší tou korupcí okolo. A také jediná osoba, která stojí mezi ním a věčnou záhubou.

Úvod - 6 - Vyvolený milenec

29. září 2013 v 15:10 | Ronny ツ
Se svou neskonalou věrností Bratrstvu se Phury obětoval pro zachování svého rodu a stal se mužem zodpovědným za jeho pokračování. Byl vybrán, aby se stal otcem mnoha synů a dcer a zajistil tak přežití rodu a zachování jeho tradic a zrodu ových jeho bojovníků. Jeho první žena Cormia, která touží získat nejen jeho tělo, ale i srdce, odkrývá Phuryho obavy skryté pod jeho vznešenou zodpovědností. Mezitím se však divokost útoků nepřátel rodu stupňuje, smutek se šíří sídlem Bratrstva a Phury se musí rozhodnout mezi láskou a povinností.

Úvod - 5 - Nespoutaný milenec

29. září 2013 v 15:04 | Ronny ツ
Vishous je úskočný bojovník se zatvrzelým srdcem toužící jen npo střetu s nepřáteli upírů, obdařený destruktivními sklony a též děsivou schopností vidět do budoucnosti. Když je ale v boji vážně poraněn, zamiluje se v nemocnici nečekaně a beznadějně do své lidské lékařky, doktorky Jane Whitcombové. Ta opětuje jeho city a léčí nejen jeho tělo, ale i bolest jeho duše. Vishous však proti své vůli dostává nové poslání, čeká jej osud, v němž pro Jane patrně nebude místo.

Úvod - 4 - Nalezený milenec

29. září 2013 v 14:59 | Ronny ツ
Butch O'Neal má povahu bojovníka. Bývalý policista oddělení vražd je jediným člověkem, jemuž byl umožněn přístup do nejužšího kruhu Bratrstva černé dýky. A touží se ponořit ještě hlouběji do světa upírů a zúčastnit se jejich války. Nemá co ztratit, jeho srdce patří upírce, aristokratické krásce, která je ale beznadějně nedostižná. Když jí nemůže mít, může alespoň bojovat po boku Bratrstva. Při záchraně jedné upírky se však Butch stane obětí nejtemnějších nepřátelských sil a na prahu smrti je ponechán svému osudu. Bratrstvo ho však šťastnou náhodou nalezne a jediný způsob, jak jej přivést zpátky k životu se zdá být Marissina láska, ale není jisté, zda ho dokáže zachránit.

Úvod - 3 - Probuzený milenec

29. září 2013 v 14:45 | Ronny ツ
Zsadist je jedním z šesti upírských bojovníků Bratrstva černé dýky bránícího svou rasu před neúprosnými nepřáteli. Nosí ve své duši temnou minulost plnou utrpení a pokoření, která v něm vyvolává neuhasitelnou zuřivost. Je znám svými strašnými činy a jeho divokosti se obávají jak lidé, tak upíři. Hněv je jeho jediným druhem a hrůza vášní - dokud neosvobodí krásnou dívku z nepřátelských rukou. Bellu okamžitě uchvátí Zsadistova nespoutaná síla. Oba v sobě nalézají zalíbení, ale bojovníkova touha po pomstě dívčiným věznitelům jej přivádí k šílenství. Proto musí Bella pomoci jeho utrápené duši a najít cestu ke společné budoucnosti.