Červen 2013

Starshine Legacy 4 - stažení ZDARMA

25. června 2013 v 20:40 | Ronny |  Hry
Pokud nemáte předešlé díly tak tady je 3. díl
Bude se to dělat úplně stejně jako 3. díl. Použijeme na to program Daemon Tools Lite. Pokud ho nemáte tak TADY si ho stáhněte (stahuje se stejně jako WinRar). Potom nainstalujte a jdeme na stahování hry. Otevřete TOTO. Je to odkaz na ulož.to, kde se stahuje zdarma. Stačí kliknout na STÁHNOUT a potom opsat kontrolní kód a znovu kliknout na STÁHNOUT a začne se vám to stahovat. Až se to dostahuje, tak otevřete Daemon. Kliknete PRAVÝM tlačítkem myši na volnou jednotku a kliknete na Připojit.
Potom najdete ve svém počítači ten stažený soubor a dáte otevřít. Měla by se vám hned spustit instalace. Potom stačí jen nainstalovat a můžete hrát! Kdybyste si s něčím ve hře nevěděli rady, tak klidně napište ráda poradím ;)

Starshine Legacy 3 - stažení ZDARMA

25. června 2013 v 20:31 | Ronny |  Hry
Pokud nemáte předešlé díly tak tady je 2. díl(1. díl sem nikde nenašla, takže mám jen 2.)
Takže postup bude trochu jiný a použijeme na to jiný program. Použijeme na to program Daemon Tools Lite. Pokud ho nemáte tak TADY si ho stáhněte (stahuje se stejně jako WinRar). Potom nainstalujte a jdeme na stahování hry.
Otevřete TOTO. Je to odkaz na ulož.to, kde se stahuje zdarma. Stačí kliknout na STÁHNOUT a potom opsat kontrolní kód a znovu kliknout na STÁHNOUT a začne se vám to stahovat. Až se to dostahuje, tak otevřete Daemon. Kliknete PRAVÝM tlačítkem myši na volnou jednotku a kliknete na Připojit.
Potom najdete ve svém počítači ten stažený soubor a dáte otevřít. Měla by se vám hned spustit instalace. Potom stačí jen nainstalovat a můžete hrát! Kdybyste si s něčím ve hře nevěděli rady, tak klidně napište ráda poradím ;)

Starshine Legacy 2 - stažení ZDARMA

25. června 2013 v 20:16 | Ronny |  Hry
Kdysi jsem tuto hru hrála pořád. Je to velice zábavná hra, a proto sem se rozhodla udělat podrobný návod na stažení pro ty, kteří tuto hru hledají zdarma ke stažení, ale nikde ji nemůžou najít, nebo pro ty co ji našli, ale nejde jim spustit. Hledala sem i 1. díl, ale ten sem nenašla, a tak jdu rovnou na ten druhý. Pokud tu budu mít pravopisné chyby, tak se omlouvám, ale jsem zvyklá mluvit nespisovně. Takže jdeme na to...
Tato hra je v několika jazycích. Čeština tam jde také. Na otevření hry budeme potřebovat program, který se nazývá WinRar. Ti kteří hodně stahují hry o něm už určitě někdy slyšeli a nebo ho už mají stažený. Pro ty co ho nemají: TADY si ho můžete stáhnout. Stačí kliknou na STÁHNOUT ZDARMA a mělo by se vám to začít stahovat. Až se to dostahuje, tak to nainstalujte a teď máte všechny potřebné programy, tak se můžeme pustit do stahování hry.
TADY máte odkaz na stažení hry. Stačí kliknout na tlačítko STÁHNOUT. Zobrzí se vám tam taková tabulka. V ní opíšete bezpečnostní kód a dáte STÁHNOUT a začne se vám to stahovat. Až se vám to dostahuje, tak to otevřete v programu, který jste si stáhli, tedy ve WinRaru. Zobrazí se vám tam jedna jediná složka, na kterou 2x kliknete. Mělo by se vám to otevřít a mělo by tam být několik souborů, ale nás zajímá jen jeden. Musíte 2x kliknout na setup.exe
a mělo by se vám to začít EXTRAHOVAT. Až se to doextrahuje, tak se vám sama spustí instalace a máte vyhráno! Už stačí jen nainstalovat a můžete hrát!!!
Výhoda? Můžete hrát zadarmo, aniž byste si hru museli koupit a nepotřebujete k tomu ani žádný disk. :DD

PS. Je mi celkem jedno, jestli to ode mě okopírujete a dáte si to na svůj blog. Já to dělala jen kůli tomu, že sem chtěla aby si ti, kteří si tuto hru nechtějí kupovat, jelikož je drahá, tak aby si to mohli stáhnout zdarma...