Prosinec 2012

Můj kamarád kůň 2 ke stažení zdarma

6. prosince 2012 v 16:29 | Ronny |  Hry
Pro ty co neví, kde se dá stáhnout hra Můj kamarád kůň (My horse and me) a chtějí ji. Zde najdete podrobný návod.
Tato hra je v ČEŠTINĚ.
K této hře budute potřebovat program, zvaný WinRar. Pokud ho v počítači nemáte, tak TADY si ho můžete stáhnout. Stačí když kliknete na tlačítko STÁHNOUT ZDARMA a mělo by se vám za pár vteřin spustit stahování. Stačí si počkat až se to stáhne a pak nainstalovat.
Potom budete taky potřebovat volný disk, nejlépe DVD.

A můžeme přejít k samotnému stahování.
TOTO je odkaz na ulož.to kde si to můžete zdarma stáhnout. Stačí kliknout na tlačítko STÁHNOUT a oběví se vám tam tabulka, kde bude kontrolní kód. Opíšete kód a mělo by se to začít stahovat (samozřejmě musíte kliknout na tlačítko STÁHNOUT, protože se objeví znovu).
Počkáte až se vám to stáhne. Mě to trvalo hodinu a půl, ale u každého počítače je to jinak, řídí se to rychlostí počítače :)).
Máme staženo? Tak můžeme přejít k akci.
Ten stažený soubor si otevřete ve WinRaru. objeví se vám tam jeden soubor, který se jmenuje stejně jako ten stažený soubor. Dvakrát na něj kliknete a začne se vám to extrahovat. To nějakou tu chvíli trvá. Až se to extrahuje, tak vám tam naskočí nová tabulka WinRaru. Tu starou už můžete vykřížknout (vypnout), nás bude zajímat ta nová.
Na ploše (nebo kde se vám to hodí, ale musíte to umět najít) si vytvoříme novou složku a vše co je v tom novém WinRaru si do ní přestáhneme (vše označíme aby to bylo modrý) a myší to přetáhneme do tý nový složky. Ale nový WinRar musíte nechat ZAPNUTÝ!!!
Ve složce by na horní liště mělo být napsáno ZAPSAT NA DISK CD. Vidíte? Pak do počítače vložíme disk a ve složce klikneme na ZAPSAT NA DISK CD. Mělo by se vám to přesunout do diskety, ale pokud se vám tam objeví jen 1 soubor, tak to nevypalujte, ale smažte ho a ve složce dejte ZAPSAT NA DISK CD ještě jednou a vypálíme to.
Až je vypáleno, tak si ve WinRaru dvakrát klikneme na SETUP.EXE a začne se to extrahovat. Až se to doextrahuje, tak by se vám tam měla objevit taková menší tabulka, na které dáte INSTALOVAT. Nainstaujete a je tu zase ta tabulka. Tentokrát dáte hrát a máte to!!!

Zkoušela a vymýšlela jsem to sama, tak prosím NEKOPÍROVAT! Když chcete kopírovat, tak se mě alespoň zeptejte prosím.

Doufám že vám to bude fungovat, jestli ne, tak nevím jak jinak by se to dalo udělat. U všech her by to tak mělo jít. Už několik her mi tímhle způsobem funguje. :DD Už sem to zkoušela, mě to fungovalo, takže by vám to mělo fungovat taky, podle toho jaký máte počítač.:DDDD

Kdybyste s tím měli nějaký problém, tak pište. Do komentu mi napište, jak se vám to podařilo. Byla bych moc ráda.